Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ve vlaku spal bezdomovec. Toník si před něj stoupnul a uděla... - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ve vlaku spal bezdomovec. Toník si před něj stoupnul a udělal na mě prstíke pššššt. A říká. Mámo potichu tady spinká miminko - teda vlastně pán a spinká jako miminko. V tu chvíli vytekla bezdomovci hnusná slina z pusy a Toník povídá. Jééé mámo pán miminko se poblinkal (hodně radostně).Byli jsme v dětské herně a já na toníka chtěla cavolat Čumáku a vyslovila jsem to tak bylbě (zaskočila mi při tom slina) a na celý Kulíškov jsem zařvala Čůráku pojď sem.
a co ostatní, jak koukali?
jéjej
to musely být pohledy
Stane se A dětská upřímnost je skvělá
Já se picnu
Báro Ty jsi fakt eso . Úmysl to asi teda nebyl, ale je Ti jasný, že ani s tím původně zamýšleným pojmenováním se na oplátku od Toníka maminky asi nedočkáš.
@stankag Fakt ? U nás je to takové milé oslovení. Vždycky říkám že je mámin čumáček a když chci jako ze srandy ho zavolat jako že se zlobim za lumpačinu co dělá ze srandy tak na něj volám čumáku. Ještě máme žumláku.
@medox Jooo, čumáček je v pohodě, ale tu nezdrobnělou variantu už bych na veřejnosti raději nezkoušela , ať se Ti to nezafixuje v té druhé verzi .
@stankag Jsi mi normálně dala brouka do hlavy. Já i ve vlaku přmšlím jestli oslovení a tak co používáme jsou v pořádkuA já myslím že to je v pohodě on tonda je ai takový trošku jinčí a v tomhle hodně jako starší dítě a chápe legraci a nadsázku. Takže myslím, že je to asi v normě
@stankag To já si to neberu :-) já nad tím přemýšlela jako fakt ve vztahu k toníkovi jestli ho takové oslovení nemůže poškodit a právě jsem se dohrabala k závěru že nečůrák mi pochopitelně ujel. To by bylo drsné oslovení pro dítě....i když občas v herničce zaslechnu maminky co děti oslovují tak že bych tak snad neoslovila ani nějákého lojzu dlaždiče.
@medox My taky vymýšlíme všelijaká oslovení, zvlášť starší syn je na to expert , tak si to zas tak neber. Jestli to Toník chápe, tak je to v pohodě. Tamto Ti předpokládám opravdu jen ujelo a běžně to od vás neslyší. Jen když Ti bylo líto, že od něj neslyšíš \"maminko\", tak mě napadlo, že jestli to sama neříkáš, když mluvíš o sobě nebo tak o Tobě nemluví Martin, tak to nemá naposlouchané a tím spíš to neřekne.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40