banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Včerejší :-) - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Byla jsem s klukama na srazu v Plzni. Všichni 3 jsme si to užili, pak zajeli ještě k babičce - koupel v bazénku byla příjemná.Hlavně jsem ještě zvládla nákup v Pompu, takže mám konečně dárky pro kluky k narozkám - ještě koupíme botičky, aby měli i praktický dárek.Po cestě domů jsme si koupili pizzu, protože doma k večeři nic nebylo - přijeli jsme až po osmé.No a po deváté kluci odpadli a s nimi i já... Jakmile nejdou spát po obědě, jsem večer úplně ko.
Holky, jsem už z toho špatná - mám pocit, že jiné než našlapané dny nemám a fakt je, že jsem už děsně utahaná... No nic, jdu překládat, to už jsem včera nezvládla
tak to jsi šikula, zvládlas to všechno perfektně
Teda to jsem netušila co Vás ještě všechno po srazu čeká...no klobouk dolů,zvládla jsi to super...
taky pěkně našlapaný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40