banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

vcera se elli ze skolky malem udusila,desivy kasel,doma hore... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
vcera se elli ze skolky malem udusila,desivy kasel,doma horecka 39,tatinek dorazil na telefon v2 4.15 a my letely k dr....jak ji slysel,dal nejakou injekci,napsal sirup,a rekl,ze snad injekce zabere poradne,ze by se nemela dostat do zachvatu laryngitidy v noci...a ono jo,kolem 3. rano se rozkaslala,ale asi jen minutku,a spala klidne dal...pokaslavala,ale nebudila se...jsem rada,ze mame takoveho pediatra...on nasazuje veci rychle a primo v ordinaci,mnohem lepe nez nekde na pohotovosti..tak ted se elli leci z kasle a rymy a snad bude brzo ok
ať se Elli brzo uzdraví
snad bude brzo v pořádku
ty jo takového bysme taky potřebovali, co umí předcházet laryngitidám
Ty,jo takové drama.Ještě,že doktor pomohl.
přeji brzké uzdravení
Teda, hlavně ať je brzo v pořádku

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40