banner

Vaření, pečení, domácí pekárny, odšťavňovače - nové reakce

"Jsme to, co jíme". Tedy i ti nejmenší z nás. Zajímá vás výživa vašich dětí? Více o tématu najdete v oddílu Péče o dítě.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 2 585 příspěvků

Uzená polévka

taky delam jako ty

Uzená polévka

Dělám stejně jako vy.
@chezzie

Uzená polévka

rýži vařím jen Matymu.
@Zuzbr

Uzená polévka

my tam nedavame kroupy ale ryzi

Uzená polévka

jo a z mleka si pamatuji take..ale to bylo jako kyselo...z kysaneho mleka ci smetany,brambor,nove koreni,uzene maso...a je to moc dobra polevka..

Uzená polévka

my ji nevarime, ale nasi ..mamka dela se zeleninou a misto krup ryzi..a tata dela vybornou zelnacku z uzeneho...oprazi cervenou papriku,hodi tam uzene zebra,nebo neco,zalije vodou,cervene fazole a kysele zeli a ruzne koreni, kdyz chce rychlovku,dela to z pikantnich klobas..
@Honafa

Balzamiko jsem vzala na milost asi tak před čtvrt rokem.

Uzená polévka

naposledy to byl jen vývar (maso nezbylo), mrkev a hrášek a místo krup pohanka, a byl vynikající

Uzená polévka

No tak uzenou polévku vařím jen se zeleninou a i tu zeleninu dávám do talíře-jako třeba mrkev.A kroupy zvlášť.Jo a mléko si potom do polévky taky dávám,ale jen já a Tobi.Mám to tak ráda a jsem tak naučená od mamky.

U mě je to asi balzamiko.To jsem nesnášela,ale občas se to k něčemu hodí a mám ho doma.Zminovanou řepu jsem vždy milovala,miluji a milovat budu.Můžu taky na kila.Tvarůžky jím,ale moc né.Nejlepší jsou smažené.

ja to takhle mela se spenatem, jako dite ani boha a kolem 20 se to zmenilo a spenat muzu v jakekoliv podobne a uprave

Jak dlouho mám ráda tvarůžky nevím, asi už hodně dlouho kor když jsem skoro u zdroje. Miluji je na hodně způsobů a už s chlebem a cibulí, náplň masové kapsy či bramboráku, v česnečce,....... hmmm bych si hned něco dala. V poslední době ulítávám na zákuscích z tvarůžkové cukrárny.Ta cena je opravdu děsná, ale je to dáno i cenou mléka, všechny výrobky mléčné jsou drahé kor když jsou poctivé.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici