banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vánoční dárek - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Musím se pochlubit s Ondráškem, který nám dal největší dárek. Myslela jsem si, že tím jak jsme velcí, jsme líní a bude nám trvat dlouho než něco začneme dělat, ale 23.12. začal lézt, 31.12. si sám sednul, 1.1. si kleknul. Během týdne zvládnul vše, co měl. Ale od té doby je to peklo. Leze všude, vše prošmejdí, sedá si ale ještě si není jistý a opírá se ručičkou, takže ho hlídám, aby nespadl. To samé s klekem. Ke všemu si přileze, opře se a klečí a houpá radostí nahoru a dolů, také ještě nejistě. Takže celý den nic jiného nedělám, jen za ním běhám. Ale jsem ráda, že mám takového velkého šikulku.
tak to jsem zvědavá,kdy to bude u nás..
To je šikulínek. Ale u nás to bylo stejně, Míša se to všechno naučil během jednoho týdne, sednout, lézt, a teď už se všude staví a obchází nábytek.
A ještě nám rostou zoubky, obě jedničky dole. Ale je moc hodný. Nepláče, neslintá, nic nedává do pusinky, nemá teploty, prostě nic.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40