banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

V kolik hodin vysáváte? - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
To je dotaz hlavně pro ty,co bydlí v paneláku.Je to rok,co se nad nás nastěhovali noví sousedi.Budou stejně starý,jako my,mají děti vždycky o rok mladší,než my.Sundali koberce a mají plovoučku,takže slyšíme každý krok,skákání,dupání,padání kostiček,prostě stejné zvuky co se linou od nás nicméně co druhý den mě budí vysávání ložnice,to je jako by mi vysávali vedle postele.Neslyším zvuk vysavače,ale kolečko jak tím jezdí po podlaze.Vysávají často a hlavně ráno mezi 7-8h.Jasně,má malé děti,tak asi vstává brzy.Já mám děti taky malé,ale spavé.Už i Rozárka si ráda pospí do 9h.Nicméně s čistotnou paní nad námi nám ten ranní spánek chybí.A proti tomu člověk nemůže nic namítat,rušení nočního klidu to není.
ja cetla vstavate..vysavala jsem behem dopoledne ,a po te co zacali sousedi prat a vysavat po pulnoci,jsem jim klidne pustila vysavac a pracku po 6. rano...me uz bylo jedno ze oni spi...ja chtela v noci take spat a ne se starat o nastvane deti
v panelaku jsem byla rada,ze deti spi alespon do 5 rana,za posledni 2 roky se zhlucnil silene dum a budicky ve 2,3 rano normlka...ted jsme nadseni,protoze 3.rano tady a hopik se zacina natahovat ..dnesk vylezl z v 6.08 a to jen proto,ze jeste nemme zastineni oken a slunicko ho simrlo uz na nose
Vysávám podle toho jak má soused pod námi směnu. Jsem ohleduplná a tak když vím, že spí po noční, vysávám až odpoledne. Když mají volno, nechám je vyspat, a uklízím spíše až později dopoledne. Nad námi se s tím nepáře, ta vysává i před sedmou ráno, pračku zásadně pouští už v 6 ráno, a tak vůbec se chová, jak kdyby tu byla jediná v celém baráku. Taky mě to ranní pospání chybí, děti by i spali ale tady je fakt od 6 hodin rachot a dunění, Nejhorší je, že není klid ani večer, abychom si šli třeba dřív lehnout, já celkem nechápu kdy ta paní spí, do noci rachot a brzo ráno nanovo.
@Kajdda já se taky snažím být ohleduplná,ale stejně,co nevadí mě může vadit lidem pod náma.Nicméně ještě nic neříkali tak snad ok.Já taky nemám úplně čisté svědomí.Včera jsme se vrátila v 8 večer z chaty a hned nacpala pračku protože zítra zase na týden odjíždím.Pračka končila chvíli po 22h,ale tak zase si říkám,že celou dobu tu od nás byl a bude klid :)
Skoro nikdy ,zametám.A když vysávám tak kolem 5 odpoledne.Pudlice nad námi vysává furt,ve dne v noci snad.Mi to nevadí,bydlel tam předtím ožrala,to bylo horší i s pravidelným vytopováním.
@Honafa no právě,jsou mnohem horší sousedi,s tím mám taky zkušenosti.Jen mě zaráží,jak je aktivní po ráno,takhle brzy vysávat :)
Klidne mam v 5vysato..nekdy az v 7..kdyz muzou celou noc stekat cokly v panelaku tak ja muzu vysavat.a deti hazet nicem dupat atd;))neresim...ale jo.nad nama nikdo nebydli.my jsme nahore ale hluk delaii sousedi taky hodne..rvou.mlati do radiatoru...proste panelak a bytovka no;( ale zas v baraku brzo sekaj travu.cirkule jede.atd;)
@amalie2011 právě,všude je něco :) tady je klid a dokud tam bydleli předešlí sousedi tak jsme ani nevěděli že tam někdo je,škoda že tyhle mají malé děti a ještě plovoučku k tomu :) ale tak to my taky :) spíš škoda,že vysává tak brzy.Jinak lidi co tu mají psy tak nejsou vůbec slyšet,jako fakt vůbec.Vlastně vůbec nikdo není slyšet,fakt super že se v jednom domě sešli samý slušný lidi,to jsem ještě nezažila,tady jsem fakt spokojená teda až na to ranní vysávání,ale stejně tu většinu času teď nejsem a od září mi to bude zase jedno
Hele a nemůžou to být spíš jak se píše výše akční děti? Jinak já vysávám jak kdy, ale určitě se mi už taky stalo, že i po ránu, ale není to pravidelně a často :-) Já musím zaklepat, tady v tom paneláku není slyšet téměř nic, a to nevěřím, že všichni mají koberce...
@moninif děti mají aktivní taky,asi tak jako ty naše :) ale tohle je určo vysavač,bere to místnost po místnosti,ale když ti to jezdí nad hlavou,je to něco jiného než když vysává vedlejší pokoj.Tady s předešlejma sousedama nebylo slyšet vůbec nic,ani jsme nevěděli že tam někdo bydlí,škoda :)
Ve všední den vstávám v 5 (ranní směna) nebo v 5.30 (odpolední). O víkendu se válím klidně do 9. Nad námi bydlí paní, která přes den hodně odpočívá a spí a večer ožije a je aktivní třeba do 2 hodin ráno. Naštěstí nevysává, ale často jí vypadne cosi na plovoučku a to je jako by vedle nás stříleli z děla
@tygřímáma přesně,ty plovoučky,to je děs :) zlatý zaprášený koberce,ale aspoň to ttlumilo :)
@tygřímáma Já takový slušný člověk,nikdy jsem nikoho nerušila.Ale Pája to je jiný kalibr-děláme si mejdany přes celou noc a rušíme úplně všechny.Trnu,kdy na mě někdo zavolá policii.Do toho ještě Pája vyřvává na lidi at scípnou.Soused pod ním je na to zvyklý a nevadí mu to,nevím jak sousedka podemnou,kdy to začne řešit.I když i ona ho miluje,tak jí to asi nevadí.Zas dobře je,že ráno opravdu nikoho nerušíme.To pak spíme.
Já zásadně po obědě, protože tím spláchnu najednou drobky od snídaně, svačiny a rýži po obědě :-). Kĺuci sice vstávají kolem šesté, ale v sedm ráno by mě teda nikdo vysávat nedonutil. Je ale pravda, že první věc, kterou ráno udělám hned po umytí, je, že jdu pustit pračku.
@káka1 Kdyby pouštěli pračku místo vysávání tak jsem v pohodě, to do ložnice není slyšet no už jen měsíc a zase se jde do školky takže budeme vstávat tak jako tak,ale myslela jsem že o prázdninách si pospíme.
@markíla A nejezdi tam spis nektere z decek po ranu na plastovem odrazedle, kdyz neni slyset hluk vysavace? Od nas to byvalo z plovoucky take dolu slyset a maly drandil taky hned po ranu, kdy to bylo v tom tichu docela dost slyset. Pres den uz se to ztracelo v ostatnim hluku. Pokud fakt vysava, tak bych urcite sousedku vyzvala k odkladu na rozumnejsi cas aspon o prazdninach ;-).
@stankag odrážedlo to není,je to určo vysavač.Nedávno za nima manžel šel o půl jedenácté večer,jestli už by toho škrábání a bouchání mohli nechat,oni totiž třeba do jedný do rána stloukají skříň nebo do pozdních hodin škrábají omítku,tak tam zas nechci chodit ať ráno nevysávají,přeci jen už noční klid neruší a nechci si dělat úplné zlo mezi sousedama.A stejně tady většinu času nejsem a přes rok mi to už zas bude jedno :) jen že je tak aktivní po ránu :)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40