banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

už třetí den je mi blbě od žaludku, včera se k tomu přidalo... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
už třetí den je mi blbě od žaludku, včera se k tomu přidalo i nafouklé břicho a jakoby mentruační bolesti. Beru prášky, ale tak nějak všelijak, ještě jsem si nezvykla na pravidelnost užívání, takže jednou vezmu prášek v pět, podruhé v deset, někdy až druhej den ráno. Že by to bylo tím...? Asi je přestanu brát úplně, nemá to stejně smysl :)
Ahoj tak to jsme na tom stejně.Já pak měsíc špinila a vyprdla se na to.A ted nic neberu.Holt si manžel musí dát pozor,když nechce jinou ochranu.Třetí dítě už fakt nechci.
Já mám antinu vedle kartáčku na zuby a protože vstávám cca ve stejný čas,je to v pohodě.
Nastav si na prášky upomínku v telefonu.
@zanlena můj telefon to právě neumí :) Musela bych si to nastavovat na každej den znova
@Gastrica No tak si vem prášek a hned nastav telefon na druhý den. Nebo pokud máš budík tak si nastav ten budík.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40