banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Už se to krátí :-) - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska jsem byla dlouho v práci, ať zítra můžu dřív, škola se blíží :-), pak jsem se byla vyvětrat na bruslích a už se mi nic nechce... A to tu mám hromadu vypraného prádla, kterou je třeba přebrat No nic, ještě kouknu na maily a jdu něco dělat
Já bych potřebovala žehlit, to je daleko horší než uklízet vyprané prádlo.Moni, měj hezký večer.
@tygřímáma Tak já to prebiram na zehlicim prkně A prezehlim jen co fakt treba Ono se to narovna jak to leží poskládané
@moninif Tak tak

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

68 %
49 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici