banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Už jen dva dny - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
do druhého velkého ultrazvuku. Aktuálně jsem 30+0...už chci aby malá byla venku :) (jakoby doma toho chaosu s tříletým rarachem nebylo dost že? :D )no jo..jak se cítíte holky? mě malá pořád okopává..ve dne v noci.ale nebudí mě to...ale manžel povídal, že se furt mele :D (spíme nalepení jeden na druhého,tak to dost cítí)
No to kopání je hodně. Malá má tak málo místa že se šprajcuje a pořádně. Dala jsem si laptop na břicho, jen kousek a ten i poskočil. Ale ted\' už ve 37 tt je mně to i nepříjemné.
@zakice holky a taky máte dojem, že ta miminka prostě nespí? :D mě přijde že je vzhůru pořád.u syna už si to nepamatuju :/
já jdu na posdeldní utz příští středu a doufám že už budu vědět co čekáme:) jinak mám taky často pocit jakoby prcek chtěl vylést bokem
tak o tom okopávání povídej, malá tam má už málo místa, tak mě mele hlava nehlava, hlavně mě kope do pravýho boku, až se mi tam ělají boule a už to není příjemný, ale víc než nepříjemný. jinak se spaním taky nic, já sem ráda, že zaujmu nějakou pozici, kdy mě nebolí kosti, ale teď už mám pocit, že taková pozice neexistuje
Taky uz jsem okopana ze vsech stran. Mala je tak nejak vic na pravo a mam tam uplnou bouli My se moc nelepime protoze manzelovi je hrozna zima a me hrozny horko. Uz aby to taky bylo za mnou.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
37 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici