banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

to víte kočky moje!!!! - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
že vás čtu. Jenom jsem byla z mé pravidelně se opakující MS už tak psychicky zničená, že už ani nepíšu. Kromě toho během plodných dnů byl manžel pryč, tak jsem ani nečekala, že by MS nepřišla. Taky začal letní semestr, mám toho moc do školy, tak není moc času. Ale myslím na vás, a jsem moc ráda, že i vy na mne. Jak bude něco nového, samo se ozvu. Papa, těhulky dávejte na miminka a sebe pozor, a pro zatím netěhulky: však my se dočkáme!!!!
Ahoj Evi,tak konečně tady?Tak sem tam napiš:-)Drž se a hlavičku vzhůru,sakra.. brzo se to někomu z vás povede.. posílám \"bacilky\" z 3 kolonky:-)
Ahoj Evi. Jsem ráda, že ses ozvala. Doufám, že studium pokračuje bez problémů a baví Tě to. Jsem přesvědčena, že se dočkáme. Ale na kdy už neumím odpovědět. Tak se drž!
Presne - dockame se!
Evi,držím palce.Musí to už konečně klapnout.
@tygřímáma Ahojka Evíííí!!!já jsem si myslela že nás jen čteš..ale chyběla jsi tu.Já taky stále nic..už jsem si myslela tento měsíc že by to vyšlo-byl by to i pěkný dáreček pro mojeho zrovna v den svatby a ono NICTak budem zase zkoušet,opatruj se

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40