banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

To je zase hic... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojki všichni, tak nervozita u mě již stoupá..v pátek ráno to vypukne..státnice..já tam nechciii..no snad to nějak dopadne. Venku je horko, tak jsem spíše doma..ani prcka ven nevytahuju..stále ležím v učení a už mě to fakt nebaví...těším se až bude po všem...dneska hodím pračku, ať to pěkně poschne..a přestěhujeme už prcka do jeho pokojíčku..přeci jen je tam chladněji, tať ať nespí v horku..užijte si pondělí
V pátek budu držet palce
hezký den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici