banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tichá domacnost aneb jak mě dostat do blázince - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte ženy nemám se tak moc komu svěřovat,ale začlo to v úterý manžel odjel z kamaradem něco zařidit přijel ve 12 hodina o kolem 1 šel na brusle no jo ale 18h. a on nikde půl 7 a pořád nic tak jsem to z nervama neudržela na uzdě oblekla Káju a věděla kde ho najdu no v hospodě.a přitom jsem volala švagrovi a ten mi nebral telefon stačilo jen zavolat a byla bych vklidu. Ta jsem z nim celý večer nemluvila.Včera jsem měla toho dost vařit oběd ,jednohubky a ve 3 jsme měli jít synovci na 1 rok malá byla nějaka kyselá místo toho ,aby byl při ni tak šel na brusle ptám se ho ty snan někam děš a on nic tak od úterka spolu nemluvíne.Silvest on šel spát v 8 a já o půl 9 .Ted odešel zase na brusle je uvařeno samo že si ani nepojedl.tak mám oběd od včerejška i dnešní.Ale chtěla jsem říct že je to hodně složitější nejde to jen tak napsat nevydrží den aby si nedal pivo a jak jde na led tak si tam veme slivovici ale já už nemůžu vůbec mi nedá pusu ani se ke mně nepřituli ani už spolu nespíme. Jak to píšu brečím jak malá holka ja ho prostě miluju máme spolu roční holčičku a v červnu čekame druhé.
Teda tak to mě zaráží,já si to vůbec neumím představit.Přesně jak píšou holky,komunikace je moooc důležitá,posaď ho na židli a pořádně si promluvte.Ať nepříjde doba,že už to nebude chtít řešit ani jeden z vás a to už bude zle.Zítra má malá roček,tak snad bude doma a jak všichni odejdou,tak bych si v klidu promluvila.Docela by mě zajímalo,kam má pořád tak na spěch.Přeji plno síly.
pokračováni ráno vzal psa a 2 hodiny nebyl doma šel asi rozhrabávat sníh z ledu.o půl 1 odjel na 45 minut někde přijel rychle si udělal gracu na sníh a zase šel bruslit.ja jsemnakoupila na zitřejší oslavu Karolina má zítra rok tak nás tu bude jak myši a on to má na háku. končím Kája se probudila.
Ahojky, moc mě mrzí, že tě takhle trápí, ale myslím si, že tichá domácnost nic nespraví. Základem každého zdravého vztahu je komunikace. Takže já radím, v klidu si sednout a otevřeně si promluvit. Řekni mu, co se ti nelíbí a co bys ráda, zeptej se ho, proč se chová, jak se chová. Vzhledem k tomu, že je to chlap, tak předpokládám, že mu polovina věcí ani nedochází, že je špatně.... Drž se!
Ahojky,tak to mě teda dost mrzí a vůbec se mi chování Tvého manžy nelíbí.Čekáte mimuško a myslím,že by jsi měla být v klidu a užívat si těhu-co já bych za to dala.Ale myslím si,že by jsi to tak určitě neměla nechat,někdo z vás přece musí mít rozum a asi ustoupit,tak si s ním promluv.Komunikace je důležitá.Asi bych chtěla vědet co to má znamenat a co vlastně chce.A taky bych mu řekla,že se mi moc nelíbí to jeho každodení pivko.I když teď to bylo asi dovoleno,když byli svátky,ale kdyby to mělo přetrvávat-no nevím...Přeji at se to mezi váma rychle vyřeší a dej vědět jak to s váma vypadá.
to mě moc mrzí,že se takhle trápíš. tichá domácnost musí být fakt stršné utrpení. my to naštěstí máme uplně jinak. když už se v něčem neshodneme, tak je u nás itálie. teda spíš co se z mé strany týče. manžel je kliďas, ale tichou domácnost, to jsme měli možná dvakrát někdy ze začátku, když jsem ještě byla taková nezkušená nebo jak bych to nazvala.... mylsím,že je lepší ta itálie, vzduch se pročistí. tichou domácnost musí být pěknej zabírák na nervíky.... snad se manža trochu polepší do toho nového roku....
@ Je mi moc líto, že máš takové trápení. AAle uvidíš, že je to třeba jen takové ošklivé přechodné období a brzy se vše změní. Je to chlap a ti si někdy rádi zatrucují. Budu ti moc držet palečky, ať je co nejdřív zase dobře a budete se moct oba těšit na druhé mimi a užívat si své velké rodinky!!!
To je mi líto, že máš takový smutek. Když s těmi chlapy je někdy kříž. Většinou má ženská nějaký šestý smysl, že něco nefunguje atp... Chlapy na problém narazí hodně pozdě a většinou si myslí, že jak problém vznikl tak i rychle odejde....Zkus si s ním pokecat..udělat společné odpoledne na bruslích. Vzít kočárek, mimíska pořádně navléct a vyrazit...Pokud máš brusle je to dobrý relax. Já si vzpomínám, že můj manžílek, když přijel na otočku domů po 4 týdnech a naší Verunce byl 1 rok a něco vzal si svoje brusle, malou pořádně navlíknul a bruslil s ní v náručí na rybníce. Malinké se to moc líbilo a dokonce mu unsnula v náručí...Měl štěstí, že bruslil se známými a ti mu přechytli spící malou a on si sundal brusle.Za pokus to přeci stojí????
Uplně ti rozumím mam doma něco podobneho ale neporadím protože sama nevím jak to řešit
Nesmutni,bylo hodně Silvestrů, které stáli za prd.Věř že se to zlepší a po zimě s jarem příjdou i lepší myšlenky.Když ho miluješ,tak to je dobře,jen člověk nedokáže dost dobře odhadnout,co je pro něj dobré a co už je skoro nezdravé.Zkus si na papír sepsat věci,které tě na něm trápí a které naopak těší.V těhotenství je člověk citlivý,ale na to nedej,zkus se nad tím zamyslet a sepsat si to s rozumem a už nebul
Věechny chlapi jsou dá se říct stejní,ale když cítí že jde do tuhého tak to jsou měkoty tak to ti asi neporadím ale zdá se že tvému muži na vás asi moc nezáleží.Takže pevné nervy a at to vše dobře dopadne
Ahoj docela dobře tě chápu né že bych měla doma to samé to né.ale ty tiché domácnosti to je k zbláznění.kolikrát se spolu nebavíme třeba týden a taky to samé je uvařeno a on dělá jako že není.zkus si sním promluvit o tom všem a nebo lépe řečeno dej mu nůž na krk i přes ty děti.Já jsem to udělala minulý týden a zdá se že to na chvíli zabralo.já vím to se mi to kecá co.Ale fak zkus si sním sednout a promluvit.
@TYFANY Taky jsem hrozila rozvodem,a on je si mnou tak jistý, říkal že mi ty papíry podepíše,že mi bude platit na děti.Já bych neměla ani kam jít u mých rodiču je plno a na podnájem z mateřskou to bych nedala.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40