banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Termín 8.10 - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj tak jsem byla včera na kontrole v Třinci na Sosně, kam mě předala má lékařka, ať si už mě kvůli prvnímu porodu sledují přímo tam. A tam mi lékař říkal, ža mám přijít ve středu 30.9 a podle nálezu už mi možná vyvolají porod ve čtvrtek nebo v pátek. Že prý jak mám těhotenskou cukrovku, tak by se mělo rodit v 39 max. 40 týdnu. Protože první porod u kterého jsem Terezku 10 dní přenášela, nedopadl moc dobře. To jsem také měla cukrovku, ale nechali mě přenášet. Tak teď už vůbec v noci nespím. I když Terku mi taky vyvolávali kapákem, tak vím že je to hrůza a co mě čeká. A teď mi dají tabletku, tak jsem se chtěla zeptat jestli některá z Vás taky neměla tabletkou vyvolaný porod a jestli jste měly u toho epidural a jak dlouho to asi trvalo. Já jsem se u prvního porodu otevírala asi 8 hodin a to jsem nebyla ještě úplně otevřená jak mě už brali, protože po dvou dnech co jsem byla v nemocnici, jsem už fakt nemohla. Tak mám opravdu panický strach z toho co mě čeká. Už dva týdny piju čaj s maliníku a od soboty beru Arniku (homeopatika)a rozmýšlím že koupím i homeopatika k porodu, nemáte s tím také zkušenosti? Díky za každou radu. Přeju všem těhulám i maminám hodně štěstí.
Ahojky.Termín jsem měla 22.2.2007 27.2.2007 jsem nastupovala ráno do porodnice na vyvolání.V poledne mi zavedli tabletku.Asi kolem páté začali první nepravidelné kontrakce v sedm jsem už kráčela na sál.A Petruška se narodila 28.2.2007 v 0,53hod.POrod byl bez komplikací a epiduralu.Neboj to zvládneš.Držím palečky.Teď čekáme v prosinci miminko a doufám,že to bude taky bez problémů.
Dobře to vše dopadne. Jinak zkušenosti s vyvolaním ani epiduralem nemám. Sama jsem zvědavá, jak to u mě bude probíhat. Nemám strach, jen se teď už těším na malou. Držím Ti palce.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40