Inzerce
Inzerce
Inzerce

třetí dítě po čtyřicítce ano či ne - diskuze

Příspěvek z diskuzí: Těhotenství po 40 (strana 3).

 • třetí dítě po čtyřicítce ano či ne
  Ahoj,ráda bych slyšela nějakou reakci na můj stav .Zkusím popsat. S dětmi jsme začala pozdě ,nyní je mi 40 let - v září 41.
  Mám chlapce 6 let 4 měsíce, v září jde do školy a holčičku 11 měsíců.
  Neplánovaně jsem nyní otěhotněla.Vdaná nejsem,s partnerem žijeme na hromádce v novém rodinném domečku ,který jsem dostla od rodičů.Partner další dítě nechce,doporučuje potrat.Já ale potrat nechci.
  Bohužel jsem ale na vše sama,nemáme moc přátel a rodina se také mnoho do pomoci nezapojuje.Občas si jedna babičkan bere starčího chlapce .Druhá babička vidí děti tak 2x do roka na 15min.Na návštěvu nejezdí,my k nim také ne.
  Partner se při prvním dítěti do všeho zapojoval,pomáhal s koupáním,uspáváním, v kuchyni.To jsme byli ještě v paneláku.
  Co se nardila dcera a přestehovali jsme se do domečku,přestal pomáhat.Neustále jen sedí na internetu nebo kouká na televizi nebo je v práci.Na žádosti o jakoukoli pomoc nereaguje .
  Starší chlapec je trochu postižený a potřebuje trochu více péče a zvláštní přístup.Teď nás navíc čeká škola.
  Moje první těhotenství v 35 letech bylo zcela bez problémů.Ani jsem nevěděla,že jsem těhotná.Při druhém těhotenství mi bylo téměř stále špatně,ale synovi bylo už 5let,tak jsem to dala.Nyní,co snad ta spermie dorazila na místo,je mi dost špatně a jsem pěkně unavená.Dceři do toho rostou roubky a velmi to prožívá-plakání,nespání,teploty.A to máme zatím jen tři zoubky.Je na mě velmi fixovaná.
  Nevím co dělat.Pro děti bych vše měla.Spousty hraček,oblečení a jiných věcí.Jen bych potřebovala trochu pomoci...Co by jste mi poradili,že mám udělat?Jít na potrat ano nebo ne ?
  Mezi synem a dcerou jsem samovolně potratila a musela na kyretáž.Ten zážitek ve mě zůstal a nechci se znova na to místo vracet.Když jsem naposledy rodila,a říkala jsem že už jsem stará,tak mi stestřičky tvrdily že ne,že bývají i starší maminky....
  DADA77   | 01.07.2018 12:48:49 | Reakcí: 2, poslední: 10.08.2018 17:40:03
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: třetí dítě po čtyřicítce ano či ne
   Treti dite po 40tce klidne ano,ale musite se shodnout oba. Mam tri deti a manzel pomaha. Bez nej bych to asi zvladala tezko. Tvuj partner nepomaha ani s holcickou, do toho ta skola se synem. Ja bych do toho asi nesla s tim pozadim,co pises.
   Myšice   | 01.07.2018 19:29:40
   Reagovat | URL příspěvku
  • \
   RE: třetí dítě po čtyřicítce ano či ne
   Jak to dopadlo?
   tygřímáma   | 10.08.2018 17:40:03
   Reagovat | URL příspěvku

Téma: Těhotenství po 40 (strana 3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce