Inzerce
Inzerce
Inzerce

Prosim o přečtení, popřípadě o Vaší sílu pomocí. - diskuze

 • Prosim o přečtení, popřípadě o Vaší sílu pomocí.
  Vytvořili jsme tuto skupinku, protože chceme zkusit Vaši pomoc... ????????????

  ???? jmenuji se Nikola,
  Jsem sama s dcerou a potřebujeme pomoc, dcera se mi narodila s vykloubenymi oboustranymi kycelnimi klouby, bez jadirek. Uz od narození zjistili, ze ji v nozickach krupe, byla jsem hrozně vydesena a cele dny a noci proplakala, v prvnich 3.mesicu jsme nastoupili do Prahy Motol, kde musela podstoupit 6.tydeni lecbu, ob den ji roztahovali nozicky zavazim do rozštěpu, po lecbě ji vezli na sal, kde se ji snažili jehlicemi zakloubit, to se ale nepodarilo a pustili nas domu ve trmenech na nozickach, po celem telicku je mela, a dostali jsme termin v 6.mesich veku musela na prvni operaci, kde ji nozicky zakloubili, sesroubovali železem a zasadrovali ji cele nozicky, i brisko, mela venku z sadry jen prsa a rucicky, dirku na plinu. Byla to bezmoc a boj, strach. Sadru mela 6.nedel, nemohla chodit, ani po sundani sadry, spiky. Po roce nas cekala dalsi operace, vse ji z nozicky vyndali a vzali ji kost z panve a dali ji to do kycelni jamky, jako nahradu, po te mela znovu sadru, spiku 6 tydnu. Takto to bude do 15ti veku, kdy poroste.
  ???? Nemohu do žádné práce nastoupit a jsem sama s dcerou,potrebujeme do začátku nejakou financni pomoc a hlavně dceři na STROJ , abych s ní mohla cvičit každý den a bylo to snazší a mohlo by ji to vice pomoci.
  Otec nemá zájem a rodinu nemam. Pár přátel, který když můžou tak pomůžou, i malou částkou 100, 200, - ...

  ???? číslo účtu, prosím 115-6785400297/0100????
  NikolKopecka   | 18.06.2020 21:28:59 | Reakcí: 1, poslední: 18.06.2020 21:30:46
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Prosim o přečtení, popřípadě o Vaší sílu pomocí.
   Samozřejmě každému mohu poslat fotografie a vše, co bude potřeba.
   NikolKopecka   | 18.06.2020 21:30:46
   Reagovat | URL příspěvku

Téma: Těhotenství: 0. až 16. týden (strana 425)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce