banner

Těhotenství: 0. až 16. týden - nové reakce

První trimestr je pro správný vývoj nenarozeného děťátka klíčový. Co všechno se ve Vás odehrává, co dělat a nedělat? Je tu pro Vás oddíl Těhotenství.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 4 290 příspěvků

@blueberry6

velikost bříška

Ono takhle zezačátku je to normální. Je to taky z nadýmání, střeva se přesunují. To, že se zvětšilo bříško, neznamená, že nabíráš na váze.
@ivulisek

velikost bříška

jenže o tom to právě je... já nabírám až nějak MOC rychle. Minulý týden mě chtěli hospitalizovat s podezřením na mimoděložní těhotenství, protože na ultrazvuku nic nebylo vidět a HCG v krvi bylo hodně vysoký, v pondělí na ultrazvuku jen takovým malý bezvýznamný váček a tuto středu jdu zas a už bych snad měla slyšet srdíčko, či co. Jsem z toho celá nějaká vykolejená. Jak je možné, že z toho pár milimetrovýho \"nic\" mám pupíka jak ... nevim co? jak sama říkáš - 10 kilo. to je přece paráda. Taky bych ráda. Bojim se ale, že budu jako hroch už za měsíc... budu se hrdě chlubit s bříškem, ale přece - v nějakém prvním, nebo snad začátku druhého měsíce? to je fakt dost brzy. Kdo mi poradí?
@ivulisek

velikost bříška

Souhlas, Ivi.

velikost bříška

hele já měla vždy štíhlou postavu, při svých 178cm sem vážila 57-61, při prvním sem přibrala necelých 10 a teď u druhýho (17t)sem zatím teda ubrala 2 kila, ale koooonečně na mě jde vidět, teda někdo si může myslet, že sem jen víc najezená. já těhotenství beru se vším, i že se prostě přibere, ale po porodu jdou kila dolů, já rok po porodu měla 57kilo, postavička jako kdysi. Zkus se na to dívat z té lepší stránky a nemyslet na to. já to nemám ráda, tak jednou chci dítě a holt se v těhu přibere, nebo chci mít hezkou postavu a tak teda nebudu těhotná

fuj....

já bych tak ráda, kdyby mi bylo konečně zle a já přestala žrát ... žeru - všechno a pořád. A mám chuť... ba co víc, hodně často i hlad! Normálně mi každou chvíli kručí v břiše. A to jsem teprve v úplném začátku!!!! teprve 5 týden - vlastně by na mě nemělo být ani nic vidět, ale já přibrala 5 kilo a mám melounka. Zatim jen takový roztomilý náznak... žádné špeky, jen melounek. Omlouvám se, že pro Vás nemám pochopení holčiny, ale já se za 4 týdny vdávám a toto opravdu nebylo v plánu. Věřte, že bych nějaké to zvraceníčko vydržela spíš, než těhotenské svatební šaty. Pane bože. A co když to nepřejde a já budu pořád kynout ?!

Tak prohlidka u dr byla zajimava

Tak poslední věta nemá chybu

tak a jsem tu zas :)

moc gratuluji

tak a jsem tu zas :)

Moc gratuluju a ať je vše stále jak má. Opatruj se.

kolik ste přibraly či ubraly (neberu při zvracení) do toho 16t?

já první měsíce skoro nic..ve 3 jsem vypadala mírně přejedená a když jsem šla poprvé v 6 měsíci k nové doktorce tak ta si myslela nejdřív když mě viděla,že jsem tak ve 3
@zajic

Tak prohlidka u dr byla zajimava

Hlavně se nestresovat..vše může být z nervů..
@ivulisek

kolik ste přibraly či ubraly (neberu při zvracení) do toho 16t?

Taky doufam, ze uz brzy vyskoci, ale mimco :-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
26 hlasů

3 %
4 hlasy

15 %
19 hlasů

45 %
58 hlasů

16 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 128 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici