banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Teď jsme došli z procházky,je tam zase hic chjo,proč nemůže... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Teď jsme došli z procházky,je tam zase hic chjo,proč nemůže být nějak normálně.já musím ještě povysávat a večer vytřít podlahu.červená čočka se podařila a i Matymu chutnala.
taky jsem ted nadavala na pocasi..mohlo byt chladneji dyl..ale co uz no..a jak jsi delala cervenou cocku?
@Andrea81 Andrejko,podle tady toho receptu,akorát jsem to trošičku zahustila moukou,ale když bych ji vařila ještě dýl tak bych ani nemusela.Je fakt výborná.a pro děti lehce stravitelná.
@Zuzbr http://bastien.webgarden.cz/cervena-cocka-na-husto-10-m
@Zuzbr aha diky za tip

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici