banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Taky se pochlubím :-) - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Syn má dva a půl, nikdy s ním nebyl problém, že by někde zdrhal (kromě začátků), že by venku něco jedl apod. Teď? Klidně zahne do cesty, na písku na něho koukám a on se živí pískem - nabírá ho lopatkou a strká do pusy a ještě říká mňam.... Včera prozměnu zkoušel vodu v kaluži... Tak nevím, jestli to okoukal od ostatních v jeslích, nebo na něho zkoumací období přišlo až teď.... To mi připomíná že recept na vakcínu proti žloutence mám v peněžence :-)
To se mám na co těšit.
Že by dětská puberta?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

14 %
18 hlasů

46 %
58 hlasů

17 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 125 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici