banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

taky mám připomínku - chtěla jsem reagovat u příspěvku a zap... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
taky mám připomínku - chtěla jsem reagovat u příspěvku a zapomněla jsem se přihlásit, takže mi naskočilo upozronění, že nejsem přihlášená a že se mám přihlásit v boxíku v pravo...tam teda žádný není. Samozřejmě je to teda detail, ale když už ta kolonka tady je
už je u programátora od neděle...
já bych k tomu ještě přidala takovou drobnost, která by se měla opravit, je zastaralý a zavádějící Manuál: Jak se orientovat na Baby on line
@jezurka Jj s tím počítám :)
@nadule1 Nadi, pochopila jsi správně, díky
@Calamity J. Mně to pálí :)))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40