banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak v sobotu malá dobrala ATB na anginu a od nedele je tak z... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak v sobotu malá dobrala ATB na anginu a od nedele je tak zahlenená a kašle. A noci jsou strašné pořád ji to dusí a nutí kašlat. Nekdy se jí to podaří vykašlat.Dr nám dala jen pleumolysin tak snad to zabere( je teda na suchý kašel a dráždiví) ale přijde mi že malá má spíš už hleny ,které nemůže vykašlat.Takže jsme už 14 dní doma je to hrůza a děs.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici