banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak už jsem taky 9tt, pořád bojujeme s nemocí, končí mi rýma... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak už jsem taky 9tt, pořád bojujeme s nemocí, končí mi rýma,ale jsem pořád dost zaheněná a Nelince naštěstí už horečky ustupují. Celkově je to únavné
To věřím, ještě s malou, já si na začátku taky prodělala hned dvě vizory
@spyi jo je to dost nepříjemný, zvlášť když člověk nemůže pořádně žádný léky a ještě do toho Neli dostala 6.nemoc,tak pořád jen řve
@akilah Já si brala po půlce paralen a na bolení v krku cucala Septisan, ten jediný je vhodný i pro těhotné, ale nějak jsem to překlepala a doteď (16.tt) zatím nic.
To doma nemáš moc klidu si užívat další těhotenství, co... chudáčku, to je škoda, ale malá se taky vyléčí a bude fajn
@spyi taky se těšim až to překlepu, už přes týden mam rýmu a už mě to teda nebaví už mam z toho i zalehlý uši. Ale Nelinka už je zdravá a v noci pěkně spinká tak snad si to začnu brzo užívat, myslim, že zlomový bude utz ve 12tt
@spyi to jo,rýma je nejhorší klasická nemoc tu alergickou znam taky, tu jsem měla při prvnim těhu a asi 3dny v kuse jsem kýchala,tobyl taky hnus
na utz jdu 13.12 ve 12tt
@akilah rýma je hnusná... já mám jenom alergickou, ale rána a dopoledne jsem jak vodovod a znova to začíná, když lezu do peřin... prostě hrůůůza, rýma opravdu hnusná.
A kdy jdeš na utz???

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40