banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak tady jsou naše favoritní jména - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ještě dřív než jsme čekali miminko, tak jsme měli jako favority tato jména... vim, ze v rodine se vsem budou zdat divny tak bych rada znala vas nazor - nad jinymi uz uvazovat nechceme, tato se nam libi nejvic, tak ktera z techto vam?Holcicka: Ráchel, Debora, Magdalena(z té neni nadšen manžel), RútChlapecek: Timotej, Bartoloměj, Kryštof(tím si zas nejsem jistá já), Kristián, Teodor (predem podotykam, ze jsme krestani, takze jsou ta jmena vybrána dle biblických postav či dle významu - proto nad jinými už uvažovat nechcem)
Nejvíce se mi líbí Teodor - Teo
mě se moc líbí Magdalena a Timotej
RÚT a DEBORAKluci jsou krásní všichni
Ja pravě nemám ráda takové jména.Ale na druhou stranu když už u nás zdomácněli-ti ruzní Teddové,Tobíškové,Teaodorové atd,Alex a Max už je normální jméno tak jsem se divila,že ještě u nás lidi nedavají Timiho a Bárta.Směle do toho.Určitě lepší než Kryštof,to se pak nedá moc sklonovat.Holčička asi Debora-Debí,to je moc pěkné.
Kryštof, u holčičky by u mě vedla Magdaléna- malá Majda, Magdalénka atd.
Magdalena,Kristian
strašně se mi líbí jméno magdalena!a z těch klučičích se mi nejvíc líbí kryštof, ale těch je teď hodně, kristián a teodor. timotej ne, mám asociaci na ten šampon. a bartoloměj mi přijde strašně dlouhý, krkolomný a těžko zdrobnovatelný.
@zuzka83 bartolomejovi bychom rikali Bárte, kdyz sem byla malá, tatínek mi zakázal Arabelu a nutil mě koukat na simpsonovi a tato závislost mi zůstala do dneška
Líbí se mi z dívčích Ráchel a Ruth. Z chlapeckých je pěkné Bartoloměj a Kristian.Že je Timotej šampon, na to bych kašlala. Když se vám líbí, tak ho klidně dejte....................................................................................Co takhle Lilith, Gabriel, Zacharias, Barnabáš, Ester, Ezra, Chaja, Malachi (můj posel)?Podle proroků: Natan, Elisha, Mikaia Izaiaš, Jeremiáš?
@Maite jo, na to, ze je to sampon, na to fakt kaslem...kdybych mela vybirat podle tohoto, tak spousta jmen má neco obdobnéhoa ty ostatní jména: psala jsem, že nad jinými už uvažovat nechcem - jediný co bych dala je Barnabáš - ale tak se jmenuje už nás pes - podle Barneyho ze Simpsonových, protože taky tak děsně krká
@LAUGHINGgull Jsem pro Ruth, Bartoloměje nebo Timoteje.
Me se libi Rachel a Timotej

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40