banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak sraz mám zakázaný, ale chlap má smůlu já pojedu. A ještě... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak sraz mám zakázaný, ale chlap má smůlu já pojedu. A ještě jsem se rozhodla, že pokuď by měli místo na hotelu tak tam zůstaneme přes noc. Věci na víc pro jistotu vezmu sebou.Dneska v noci se mi zdálo že jsem nechala doma mapu a v ní i vstupenky, mám je v ní založený.Něják mně napodlo se domů vrátit a když jsem dorazila konečně na sraz tak tam už nikdo nebyl.
jasně přijed, místo určo bude...Janča furt blokuje tu svoji rezervaci tak to nebude problemNa Juru kašli, nemá ti co poroučet
Na Juru kašli a koukejte dorazit. My se na vás moc těšíme.
Hele ičinka tam asi měla rezervaci pokoje,spoj se s ní a třeba se ti bude hodit.
@Val.J35 Dík.
@Ady.S Ady neměla jsem rezervaci ,chtěla jsem s versáčkem do chatky,aby jsme večer nemusely dřepět na pokoji a mohly kecnout před chatku a kecat ,když budou děti spát.Je mi to moc líto ,tolik jsem se těšila.Verča taky nejede,dneska jsemk s ní mluvila .
@ičinka Jé, než jsem ti stihla napsat, tak jsi se ozvala sama. je to škoda holky že nejedete
Adélko,moc nechápu,proč Ti Jura sraz zakázal.Ale my se na Tebe těšíme,moc.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40