banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak se mě podařilo zase všechny vyhodit z bytu a mám klid.Ma... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak se mě podařilo zase všechny vyhodit z bytu a mám klid.Manžel odjel vyřizovat spoustu věcí,návrat vidím tak na pátek,potvoráky jsem odložila ve školce,ti se bohužel vrátí už odpoledne.Zkusím tady z toho bordelu zase udělat byt,peru už druhou pračku a mám v plánu něco upéct.Hodně záleží na tom,jaké bude vedro,klidně se na ten bordel budu ještě chvíli dívat,pořád lepší než se dohadovat s vetřelcem.Hezký den.
Hezký den
Ja mám královské úterý-všichni se mi vrací až po 1.
Pěkný den a máš pravdu s tím úklidem.Taky se mi nechce v tom vedru.
děláš dobře
Jituš, hezký den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40