banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak se loučím s touto kolonkou a postupuji níže dnes jsem 16... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak se loučím s touto kolonkou a postupuji níže dnes jsem 16+2, jinak ve středu mě čeká kontrola a dozvím se konečně co to bude tak se nemůžu dočkat. Tentokrát se mnou místo manžela půjde mamina ještě nikdy neviděla mimi na utz tak to pro ni bude zážitek tak už se moc těším. Zároveň mi zdělí výsledky kombinace testů po 1.screningu mi nic neřekl že až v kombinaci s tripl... tak jsem zvědavá, aledoufám že je vše ok.
za chvilku vás budem následovat do další kolonky držím palečky aby bylo všechno OK a mamka si to určitě užije my jsme vzali babi minule na UTZ srdíčka a tež koukala

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici