banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak se hlásím :o) - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj těhulky, tak se dnes hlásím do poslední kolonky. Je to hrozný, jak to rychle utíká než se naděju, tak budu mít prcka u sebe. Termín máme 10.6.2009, další kontrola mě čeká příští týden ve 30tt, včetně ultrazvuku, tak se už moc těším, až zase uvidím mimi.
Ahoj, tak tě tu vítám. Já mám termín den po tobě, ale mám ho až ve 41.týdnu. Je to divný, ale tim pádem už tu jsem týden a dnes jsem ve 30+2. Jen se zeptám jestli už jses ptala od kdy si můžeš vzít mateřskou? Já jak jsem to počítala od termínu porodu zpět 8týdnů, tak mi to vycházelo nějak na 16.dubna a předevčírem mi dr. řekl, že můžu už od 6.dubna. Tak si říkám jestli se nespltl a nebo jestli to nepočítaj podle termínu prvotního, který je počítán podle poslední menst., ten jsem měla 6.června, ale protože jsme hned věděli, že bylo početí pozděj než je běžné, je to tak i podle UZT, tak v průkazce termín 6.června nemám ani uvedené, ale týdny se mi podle toho počítaj, proto jsem o týden před tebou. Počkej až začne být opravdové jaro jak to teprve začne utíkat, už se na to moc těším.
Vítej mezi námi,a užívej si posledních chvilek s bříškem
čauky,vítejtak at Ti to s náma rychle utíka
Ahoj tak vítej snad ti to bude utíkat i dál

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici