banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak podruhé - diskuze

28 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,tak to mám podruhé zasebou.Ach jo.Ani nevím,co napsat.Snad jen to,že na duši to bolí ještě víc.Byla semnou na pokoji holka,která šla na potrat sama(také v 9tt).Měla jsem na ní vztek,prý si to nemůže nechat.Bylo to takový mladý střevo.Asi ani nevěděla,na co "JÍ" pořádně má a o nějaký antikoncepci také neměla ani ponětí.Taky prý si to pořádně "vyžrala"na příjmu.Mě bylo doporučeno dát asponˇ3měsíce pauzu.Nemám prý nejspíš problém otěhotnět,ale donosit.Takže si mám z gynekoložkou domluvit genetické vyšetření,popřípadě nasadit antikoncepci,což se mi teda nechce.No,uvidíme.V pondělí to s ní pěkně všechno proberu.Tedˇuž vím,že vše má svůj čas a já se tedˇbudu soustředit na přípravy svatby a nějaké aspon´malé svatební cestě se pokusíme zapracovat znovu.Tedˇto bude ještě chvíli bolet,ale zvládnu to.Musím.Jako vy tady všechny ostatní.Že jo,holky,bolky???
Drzim ti moc palce.Musi to moc bolet a i byt stresujici.Ale beres to s velkou silou - to je videt.Tak preji at vam ta svatba krasne vyjde a hodne stesti do budoucna.
Ahojky,naprosto s tebou cítím,vím jaké to je..ale musíš se dát nejdříve psychicky dopořádku!!Opravdu psychika je lék na všechno....Byla jsem hodně neštastná,umučená,zdeptaná,nechápala jsem ženy kolem sebe,proč chodí na potraty..že se jim to zrovna nehodí!!!Ale tak je to se všímBojuj!!Je hrozné se litovat a padat hlouběji a hlouběji.Ano lítost k tomu patří..poté nenávist,zlost,vztek,výčitky..naše psychika nás zkouší.Někdy nejsme schopné poprat se s touto i jinými realitami,ale naděje je vždy.Odjedte pryč,najdi si nové koníčky,přátele,chodit do kina,bazénu,zacvičit..zaboxovat..vyplav to taky ze sebe jako já,a pojd s námi společně do dalšího kola úsilí..za ten pocit výhry,neskonalého štěstí to přeci stojí.Udělám a vydržím už cokoliv ..já už se nikdy nevzdám,i přesto,jak moc to bolelo...držím palce a vydrž..
@TTHHEERREEZZKKAA Děkuju mocinky za písmenka plná povzbuzení.Hodně mi pomohly k zamyšlení.Díky
Jani, taky je mi to moc lito. Doufala jse, ze to dopadne dobre. tak ti preji, at doktori objevi, kde je problem a podari se jim dat vse do poradku.
Jani to je mi lito.to snad ani nen mozny co nektre musime prozit.Drzim palecky at to vyjde.
Ahoj Jani uz jsem ti psala takze ti jen chci rict bud silna a nevzdavejto, myslime vsechny na tebe
Jani je mi to líto! Držím ti palečky ať se to povede
Jani je mi to moc líto,ale určitě se vám zase zadaří a ty budeš znova šťastná.Snaž se zaměřit na svatbu určitě bude moc pěkná a na svatební cestě se vám zadaří ten nejkrásnější dáreček pro oba
my se snažili o první 4 měsíce a mezitím jsme zařizovali svatbu...myšlenky přešly uplně jinde a já 3dny po svatbě zjistila,že čekáme naše miminko keré jsme si mooc přáli...byl to náš nejkrásnější svatební dar,takže Jani já Ti z celého srdce přeji abys i ty měla takový nááádherný dáreček
@lendy Janicko bud silna,,,,,preju ti aby ti to vyslo a ted si dej trosku oddych a zabav se myslenkama na svatbu a pekne veci....pak se to da jiste doporadku a zjisti vic jak na mimiska aby tam byl a pekne rostl....drzim ti palce zlato
Jani,přeji hodně štěstíčka a sil do dalšího boje
Jani moc Ti držím palce. Ať to aspoň trošku přebolí a ať se vám ve správný čas podaří počít miminko, které bude siláček a bojovníček a vyroste ti v bříšku až do šťastného porodu a pak už vám bude dělat jenom samou radost.
Janicko moje zlata,jak pracuju ted na ty gynde,tak k tom mam taky osobni vztah...a ty holky co chodi na potraty...hruza,at neco berou a je mi strasne lito tech holcin ktere maji zamlkle tehu jako ty-nejhorsi na tom je to,ze vetsinou se mimi udrzi u tech,kteri huli
Člověk nikdy nezapomene, ale časem to čím dál tím míň bolí. Držím palečky, aby bylo vše v pořádku. Uvidíš, že to bude lepší, když všechnen čas a energii vložíš do svatby a svatební cesty a třebas tam se podaří a miminko se uchytí a nepustí se tě. A pak na tebe vykoukne za 9 měsíců.
@Dračice Jani to víš, že to zvládneš i když to bolí.Jani a nemáš náhodou třeba nekde cystu ? Moje teta už potratila 5 krát taky to nikdy nedonosila a ted jí zjistila dr že má cystu a že ta by to mohla způsobovat.
Taky ti přeji hodně síly,nech tělo odpočinout a pak hurá do dalšího snažení.
Jani , já ti moc držím palce,aby to příště vyšlo.Ted si budeš užívat starosti ze svatbou,alespon se odreaguješ,a třeba se na svatební cestě zadaří a konečně dopadne dobře
Jani je mi líto že to takto dopadlo.Příště už to musí dopadnout!Věřím, že je to děsné když člověk vidí jak se mrhá s nenarozeným životem, když druhý člověk by udělal vše pro to aby se mimi narodilo...ale takový je život
Janco, je mi lito ze tohle opakovane zazivas....asi bys mela zvolnit a dat telicku odpocinek at se da do kupy a mysl at se taky trochu uvolni..soustred se treba na tu svatbu a dej si pauzu... snad se to brzy povede a budes stastna s miminkem..
Jani,drž se!!!Při otěhotnění mi hrozil taky potrat,neb se plod zezačátku nevyvíjel tak jak měl a nejvíc ze všeho jsem se přesně bála toho,že se tam potkám s někým kdo dobrovolně to mimi nechce a že to nezvládnu,být v takové situaci s takovým člověkem v jedné místnosti!!!To bylo tedy setkání jen co je pravda,jsi hrdina že jsi to ustála!!!!
Milá Jani, soustřeď se teď na svatební přípravy a věř, že na svatební cestě se miminko zadaří. Přeji hodně štěstí.
jasně že to zvládneš a mimi na sebe nenechá dlouho čekat
zrovna tobě bych to moc přála. Tak tomu nech volný průběh a určitě to bude zase v poho.
Ahoj Jani je to moc nespravedlivy. Ja ti upřímne přejí at si brzí mezi nami těhulkami. Zivot je blbec děla si s nama co chce. Ale věřím tobě že tě nezlomí. My ženy určitě zvládneme všechno. Drž se moc na tebe myslím. Lubka
Jani, je to nespravedlivý, viď?! Kdo chce miminko, tak ho nemá a kdo má, tak ho si ho nechá vzít! Buď silná, vím, že se to lehce řekne, ale ty to zvládneš!!! Máš doma dva skvělý chlapy a pro ně teď musíš žít! Vsadím se, že na jaře nám všem oznámíš, že čekáš zdravé miminko! Moc ti to přeju a vím, že příště to na 100% vyjde!
Jani,přeji hodně síly.
janinko,to by bylo moc hezký,kdyby jste pak svému miminku,nejspíš holčičce vyprávěli že jste jí počali na svatební cestě.No né?????tak pěkně připravuj svatbu,a těš se že ten okamžik přijde.MUSÍ!!!!!
Jani, je mi to moc lito! Myslim, ze je dobry soustredit se chvilku na neco jineho, prestoze je jasny, ze Ti to stale neda. Svatba se ale blizi a tak se je na co tesit! A privezt si miminko treba ze svatebni cesty, moc romanticke Zitra preji krasneho Valentyna, drz se!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40