banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak my dnes budem asi sedět doma.Malýho jsem nachystala do k... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak my dnes budem asi sedět doma.Malýho jsem nachystala do kočárku, že vyrazíme za kamarádkou do školy, kde jsem pracovala a ejhle. Policie mně nepustila z bytu. Souseda museli otevřít zámečníci a nastupuje soudní exkekutor. Tak abych něco neviděla. Pchá leda tak jeho bordel. Jsem zvědavá jak jim to dlouho bude trvat.
to nechápu, proč by tě policajti neměli pustit - ty jsi nic neprovedla a co je ti do souseda, přece tě nemohou jen tak omezovat
teeda ty máš vzrůšo a kukátkem nejde koukat,bych tam byla přilepená
@petersim2 To já bych byla taky , ale malej mně prozrazoval ťapkáním kolem mně
to jsou pitomci,kdyby jsi nutně musela,tak co????
Holky jdu se asi prostříled, neb malej je neklidnej. Snad mně už pustí

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

68 %
73 hlasů

6 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 107 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici