banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak mi to nedalo,když jsem se šla osprchovat,chystala jsem s... - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak mi to nedalo,když jsem se šla osprchovat,chystala jsem si žiletku ,že se oholím.Zítra jdeme na plavání,tak at tam nejsenm jak gorila,v zimě to holení trošku zanedbávám.Pak mě napadlo,že si zahraju na hrdinku a zkusím ten depilátor.Mám ho,jen ho nepoužívám,poněvadž mě to fakt bolelo.Tak jsem si řekla,že když to vydrží jiní,tak já taky.No nevydržela jsem ani 5 cm,natož třísla a nedej bože podpaždí.Takže před váma všema ,co ho používáte smekám.tak jsem ho zase pěkně uklidila a vrátila se k žiletkám.Jsem holt posera.....
Také ho mám a je též ve skříni.Vytáhnu ho občas jen v létě a to ještě jen na ty nohy.Zbytek si tím nedovedu představit.
- vážně si mě pobavila...a víš proč????? Manžel mě ho dal k vánocům...no co myslíš, normálně mi tekly slzy, "ujela" jsem 5cm a třískla s tím, manžela nenáviděla a přemýšlela, kolik takový krám stojí a co s ním budu dělat..... no co, používám...chce to teplou vanu, klid a prostě poprvé zatnout zuby. Prsty vytahovat kůži před strojkem a jde to, dokonce i v podpaží...no nebudu zastírat, vím proč jsem ho dostala... - ALE NA TŘÍSLA HO V ŽIVOTĚ NEPOUŽIJU!!!!!!!!!!Teď už to nijak nevnímám a zvládám i podpaží, není to nic strašného - a to mám nízký práh bolesti
@mamina19 no nevim myslim ze trisla jsem zvladla celkem dobre ale podpazi teda fakt ne:-(ja se taky predtim holila ze zatatima zubama ale pak jsem si rekla:komu jsem co kdy udelala aby jse se tady musela takhle trestat:-)a holim ziletkama ono je to ted i tak jedno kdyz sedim doma:-))
mne to taky hodne bolelo a tak jsem udelala to ze jsem si dala prvni horkou koupel a pak to nebyla takova hruza ale kdyz nestiham kosim to taky ziletkou.
podpaždí nechápu,jinak zbytek vydržím,ale samozřejmě taky trpím.proč to není tak zařízené aby ženským prostě nerostly chlupy
nic si z toho nedelej..mam ho take ve skrini...a zlatej gillet je proste jistej
Já myslím,že je to o zvyku.Poprvé mi tekly slzy.
Hm taky by me zajimalo jetsli by me to bolelo. Parkrat jsem byla na depilaci voskem litek a ze zacatku to bolelo tak tri trhnuti a potom to uplne jako by otupilo, tak by me zajimalo, jestli bych zvladla i toto. Jenze kupovat si to nechci, kdyz me to pak bude bolet tak jsou vyhozene penize a stoji to docela dost.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40