banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak mě zas potkala nějaká fajn viroza - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
včera po obědě mě začala bolet hlava, zalehlé uši,pískalo v nich, začlo mi být špatně od žaludku, teplota 35,7, a od odpoledne do půlnoci jsem uvízla na WC, před sebou zároveň kýbl. pak jsem na hodnu usnula, a znova akce. usnula jsem ve 4 ráno a v půl sedmý mě vzbudila Danielka. na to že jsem nespala ani 4h v kuse mám teď teplotu 37,8. což při nevyspání bývá snad naopak nižžší ne?nevím jestli mám jít k doktoru bojím se cokoliv sníst, jsem bez chutí na jazyku bílý povlak. Ale když kojím musím něco jíst.
no fuuj,mrchy jedna virozova,at je lip
at jsi brzo fit,ted to nějak řádí potvora jedna
Chudino taky dneska lítám jak šílená,fuj,fuj

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40