banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak balím Adu k našim bude 10 dnů pryč,pak dort za studena a... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak balím Adu k našim bude 10 dnů pryč,pak dort za studena a udělat br.salát na zítra,mám toho hodně
no a jaky byl vecer?pochlub se dost za studena jsem delala vcera a dneska jsme se uz nacpali..recept mam odsud
@Andrea81 Andrej,dostala sem puget ruži asi 10 jich tam bylo,pak sem si vybrala kosmetiku,a byly jednohubky,a pak sme oba vytuhly u telky,my byly hotový,já to věděla,že nemám nic plánovat,tak sme si řekly jak se Milujeme a šly do hajan,ráno mi přišla sms že ho to moc mrzí,a že si to vynyhradímemy si snad na to budeme muset vzít dovču nebo co,on je stále v práci a utahanej,no co už hlavně že se máme rádi vid

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40