banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Svatební DJ - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, když jsem se vdávala já, měli jsme klasiku. Tou klasikou mám na mysli svatební kapelu. Před 14-ti dny jsme byli na svatbě mé sestry, která si na hostinu objednala svatebního DJ (https://www.djs-nasvatbu.cz). Jsem ráda, že si je objednali, protože neměli problém se samotnou zábavou na svatební hostině. Opravdu o všechno se postaral svatební DJ. Dokonce se ujal i svatební tomboly. Tombolu jsme tedy prodávala já a ještě dvě kamarádky, ale jinak vše dělal on. Bylo to nádherné

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40