banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Středa práce je třeba. Venku zatím zataženo, ale doufám že p... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Středa práce je třeba. Venku zatím zataženo, ale doufám že pršet nebude. Já se teď honem vypravím i s Aničkou do Šumperka, musím na úřady, k doktorce s malou a ještě já na alergologii, nezkutečně mě začali svědit oči. Pak k našim na oběd a hurá domů. Na odpolko bych ráda domluvila babičku na hlídání aničky, ale to podle toho jak dopadneme u doktorky. Ondra má vystoupení sboru tak se na to chci jít podívat. Pak už jen dojít domů a být s dětmi. Večer padnu za vlast jestli se vše povede. Pěkný den všem
i vam pekny den
Užijte si bezva kulturu.
Pěkný den Adélko

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici