banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

středa - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, včerejší ples by dokonalý. Myslím, že jsme si to všichni moooooooc užili.Doma už jen večeře, vana a pelech. Byla jsem ráda, že Anička uvařila a vyžehlila.Dnes jsem Aničku už odvezla domů a pustím se do poklízení. Před polednem musím k doktorce Evě nechat potvrdit přihlášku na tábor. Pak jí vyzvednu ve škole a hajdy do práce. Tak mě čeká spoustu práce. Musím zmáknout před dovolenou všechny resty a povinnosti.
myslím, že vzhledem k tomu, že jsi pilná jako včelička, už máš hotovo a čekají tě jen samé fajn chvíle
@Lendrunka Pavli, dodělávám individuální plány, 2 mám hotové, 4 mě čekají.
@tygřímáma jé jak mi blízké a podobné téma obzvláště v těchto dnech. ať máš brzy hotovo a potom čistou hlavu na dovču
@Lendrunka Jestli to nebude tím, že děláme stejnou práci. Ale další kus splněn, zbývají jen 3 a ty do pondělí dám.
tak parádaa ty to zmákneš a pak už budeš jen a jen odpočívat

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40