banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Středa - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ránoMy už jsme taky vzhůru.Kluci koukají na pohádky a baští křupky-výživná snídaněJá musím zapnout pračku,vysát,vytřít,a léčit se ATB.Matyášek už se mi zdá s rýmou docela v pohodě.Výlet jim včera stejně odpadl skrz špatného počasí včera.Tak možná ani o něj nepříjde.Tak pěkný den holky.
príma den Zuzko a at ATB zaberou
Hezký den a brzy se uzdravte
Pěkný den a brzy se uzdravte
hezký den
Tak ať jste všichni brzy fit. Já taky bojuju s nějakým nachlazením. Přes den o tom ani nevím, ale ráno a večer je to děs :)))Hezký den, Zuzko.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

78 %
28 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 36 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici