banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

středa - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes byla Eva doma sama a zvládla to celkem fajn. Jsem ráda za mobilní telefon. Danča odevzdala knížky, další dostane v září. Ve škole už pohoda.Teď čekám na Radka a jedeme pro jeho auto do servisu. Večer už jen odpočinek a plánování dalších dnů.Venku přijde občas přeháňka, ale teploty jsou stále vysoké.
U nás dle radaru má pršet, no nevím kde se stala chyba a neprší. Aničko přeji klidný večer
já si tady stěžuji, že nechávám zdravého kluka doma, a ty máš vlastně doma Evu... Kdy nastupuje do práce?
@moninif 10. 7. Zatím bude pracovat po, st, pátek. když to půjde, od září denně.
tady nic, jen sucho a dusno, holky jsou šikovné
taky už čekáme na déšť.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
5 hlasů

77 %
24 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 31 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40