banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Stoličky - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Malá byla v poslední době dost protivná a uplakaná i v noci.Teploty ne,jen sem tam průjem.Napadly mě že to jsou zuby,dívala jsem se jí do pusinky,ale očekávala je nevím proč nahoře.A včera mě napadlo jí do té pusinky šáhnout a byla tam stolička dole vpravo jako hrom.A vlevo velká boulička,tak se asi klube.Nemají to ty chudinky malý lehký.mají už vaše děti taky takhle brzy stoličky?Já to čekala později...
ty první tak nějak, myslím, že v roce už je snad měla, protože pak začala jíst dospělé jídlo, šlo ji to kousat.Ty druhé tak v ruce a půl.
Stoličky Ondrovi vylezli jako poslední až ve 27měsích. Ale za to všechny najednou. Zoubky jsou pěkný trápení celý život.
@Ady.S Ty první stoličky mu lezli ve 13měsících a nechtěl vůbec baštit,, jen si trochu cucl z prsa a nic víc.
@Ady.S Přesně....a nejhorší je,že je geneticky daný jaký člověk bude mít zuby a můžeš si čistit zuby jako ďas a stejně tomu nepomůžeš...a nebo minimálně
@Sona73 No zas tak geneticky daný to není. Nebo alespoň nás to ve škole neučili. Jenže hodně často se stává, že se používá špatný kartáček, špatná technika čištění a žádné používání mazizubních kartáčků.
Jo, malemu se vyklubali taky v 13 mesicich a hned 4 najednou
@plaz jak říkám...chudinky malý.aspoň měl malej zase čím kousat,že?
Tomáškovi vylezl první zoubek ve čtyřech měsících a stoličku si nepamatuju, ale myslím, že to bylo před prvním rokem. Nám vyrostly zoubky hodně rychle. My máme každou stoličku s řídkou kaší v plínce a lehčí teplotou. Každý to má ale jinak.
ještě dodám že malá má 13 měsíců..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40