banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

štatstná jak blecha - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky,tak naty zas odmítala dneska oběd, měla na výběr dvě jídla. těstoviny s tvarohem a cukrem a kaši z brambor a mrkve a kuř.masa. holky,ted to snědla. víte co zabralo? plyšová kačenka ji nakrmila anatálka otvírala pusu jak kapr a snědla plnou misku...za odměnu jsem musela dát piškůtek,protože mám opravdu velkou radost
Takový kravinky jsme taky dělali aby Verunka papala,takže gratuluji k úspěchu,páč u nás to taky trvalo
no tak to je super,jste šikulky
bezva finta
no konečně úspěch
Super
@nathalis
@nathalis 💗💗💗

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40