banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Stále celá - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky. Tak na kontrole všechno v pořádku. První poslíčky jse měla o víkendu a mudra pravila, že do 14 dnů porodíme. Tak jem zvědavá. Posunula mi termín na 11. 3. a na 12. 3. mě pozvala na další kontrolu. Tak jestli přešvihnu termín, tak snad už mě na toho císaře pošle. Já už chci mít mímo u sebe. Tímto vzkazíkem se omlouvám všem, kteří čekají na vzkaz ode mě. Dostala jsem se na pc až teď. Mobil zahrabanej v kabelce a u babičky jsem vytuhla skoro na tři hodiny. Tak zatím a kdyby něco dám hned vědět. Zítra pro vás ještě nafotím bříško. Ale už nepřibýváme ba naopak. Tak zatím ahojky Hanina a Kačenka
Také držím palečky,atˇuž máš mimíska u sebe
Držím palce, ať už!!!!
Hani,já myslela,že už a ono nic.Tak snad bude Kačenka rozumná a dá si říct po dobrém.Tak dál čekám na Tvoji sms,že už máte Kačenku.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40