banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Spaní po obědě - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Myslím tím starších dětí, tak od tří let. Spí vám? Syn bude mít za chvíli pět, a spává. Teda né každý den, ale tak co druhý třetí určitě, zvlášť teď v létě, když je pořád v pohybu. Sice je to tak 40min, někdy ani to né, ale vidím na něm, je tu prospělo. Pak je ale pravda, že straší do devíti, půl desáté, ale mě to neva. A není v našem okolí jediný.
ale ottas od 20 mesicu uz da se rict nespal vubec pres den..az zase ted,snad uz bude moct zustavat ve skolce i po obede a prto ho nechavam spat
elli pravidelne a ottas posledni 2,5 mesice skoro denne take..spi 2 az 3 h..,rano vstavaji v 5 a chodi spat v pul 9
sousedů kluk má 6let a ještě spí po obědě a večer chodí spát v osm.Vojta spal po o do tří let, pak už ne, ale první rok ve školce zase jo. Teď usne jen vyjímečně. A ikdyž nechodí po o spát tak teď o prázdninách straší i do desíti.
Hani (v září jí budou tři) ještě spí, taky pak večer straší dýl. Kubík usne podle toho, jak náročný je dopolední program. Někdy ano, někdy ne. Když usne, tak je pak do desíti vzhůru. Taky hodně záleží na tom, kdy vstávají. Já taky někdy po obědě usnu :))) A to už je mi hodně přes tři roky :DDD
@nadule1 to já taky, zpravidla při čtení pohádky :-) Jen zdálky slyším Mamíí proč nečtéš? :-D
Ve dvou letech spi po o vetsinou hodku a pul. Vstava aktualne v 7, vecer je v posteli max do 9 (muj osobni velky uspech)
Nespí. Syn nespí od cca roku a půl. A to byl vždy noční pták a chodí spát hodně pozdě (právě si tu vedle mě hraje ). Usne maximálně na chvíli v autě při delších přesunech. Uvidíme ještě, jestli se to změní, až začne chodit pravidelně do školky.
@Sphinx No ještě aby spal i po obědě když vyspává do desíti
@luciasek84 Kéž by... v poslední době vstává v osm
Maruska od 3 let nepotrebovala, pokud jsme ale byli doma, tak si sla schrupnout s Anickou. Tak od tech 3.5 si ani nechodi lehnout. Obcas vytuhne v aute.Ale ona chodi spat brzo, holky chodi obe mezi 8 a 9tou.
Jedna nespí o 3 let a druhá od 2 let. Pokud náhodou usne, straší se mnou do půlnoci a ještě otravuje lechtáním když usínám já
Jirka nespí od nějakých 3,5 let,Jitka od 2 let.Pravda je,že si trvám na tom aby byli do 20hod. v posteli(až na výjimky),ale vstávají mezi 6-7hod. ranní.Tak jim to asi stačí.Ve školce prý tak 1 týdně po obědě usnou.
Myslím,že to ničemu nevadí.Klidně at spí.Odborníci říkají,že děti mají spávat po o do 3 let,ale myslím,že to je uplně jedno.Moje děcka třeba nespali přes den už tak od roku a pul.Zuzka občas usla kolem 5 večer a bylo to peklo,byla pak vzhůru do rána.
Anička spala po obědě tak do 4 let, protože se ráno budila brzy a od 3 let chodila do školky a vstávali jsme hodně brzy, tak byla tak naučená.
nám sice teprv budou 2 ale po o spíme..v rodině je ještě Adámek a ten od 2 roků nespí po o
Ondra mi po obědě spával do 5 let a pak po 5 roce už jen ve školce. Petřík 3 roky někdy spí někdy né. Nechávám to na něm, ale vždy po obědě si musí jít alespoň na chvilku lehnout.
Ne Matyášek mi už po obědě nespí a někdy nespí už ani Tobiášek,i když sem tam si někdy schrupne,ale ne pravidelně.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
41 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 73 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40