banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

spací pytel pro miminko - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, budeme muset Adámkovi koupit spací pytel, protože peřinu si odkopává. Chtěla bych takovej ten, co vypadá nahoře jako široká ramínka u tílka. Chtěla jsem se zeptat na nějaké tipy, na co si dát pozor nebo co je třeba dobré .. případně i konkrétní pytle, se kterými jste byly nebo nebyly spokojené ...Děkuju vám ... L.
Ahoj maminky, já mám doma pro malého http://www.obchodplnyslev.cz/detska-osuska-teddy_kopie-199_kopie-424 tento, protože se pořád vrtí a byl pořád studený. Je parádní :)
prodávám na mimibaazru krásný spací pytel,jestli chceš tak písni
mam uplne nove...1xpouzite...divci klucici...a deti mi nechteli usnout....takze maji fleecove overaly...tak nevim....
pytel jsem sama ušila, vyšel mě na pár korun a byla jsem s ním spokojená moc, užily ho všechny 3 děti a nyní vesele slouží dalším dětem v příbuzenstvu
Koukni na stranky AESTHETIC.CZ Delaji moc pekny veci a prizpusobi se i tvemu prani
Anicka spi taky v pytli, uz od narozeni. Nejlepsi jsou podle me ty, co se zapinaj zipem podelne na strane, ne uprostred.
mě v pytli malá spí od 2měsíce...v létě jsme měli jeden lehký tílkový (přesně jak píšeš)a jeden bavlněný jako body s dlouhým rukávem. V tom spala když bylo fakt teplo.Těd máme už zimní a to s rukávkama na zip, je SUPER, těd v něm spí jen v body s krátkým rukávem a v zimě ji pod něj víc obleču. Takže doporučuji tenhle...máme ho teda půjčený a je z H&M. Jo a je jí 7m. a pytel má 4-12m.
@Zavadilka Já doporučuji aby měl ty ramínka rozepínací. My máme dva, jeden z Tchiba s tím rozepínáním ramínek(jsou na cvočky) a druhý že tam ty ručičky musíš protáhnout jako do bundičky. Vždy když Lukymu protahuji ručičky tak se mi vzbudí, ale u toho druhého ho položím a pouze secvaknu a pak klasicky zapnu zip.
@Zavadilka ještě jsem zapoměla napsat, že zip se zapíná od shora dolů, aby nemohla žužlat jezdce
@Zavadilka máme ho taky,naprostá spokojenost,měla jsem i z tesca taky dobrej ale bohužel už malej

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40