banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

SOS!!!!!!!!! - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, asi budu nemocna :(( Vsichni kolem mě v rodině silně kašlou a mají horečky (prý to ted radi) ... a ja zacinam kaslat :(( Ale horečky nemam. zatim je to slabý kašel.MUZU KOJIT??!!! A prosim, nechci aby me to propuklo, a manžek jede ted do Brna,a tam jsou otevrene lekarny. Moc prosim, nevite o necem na kasel, co muzou i kojící zeny??!! Hrozne se bojim, že budu nemocná jako všichni a budu muset přestat kojit :((Hrozne moc vam dekuji!!!
Na bolest hlavy a teplotu paralen, na bolest v krku je dobrý septisan-pastylky na cucání, vincentka pastilky, na kašel jitrocelový sirup. Vše můžou kojící matky. Pokuď by bylo hůř, tak navštiv doktora, i některé ATB se můžou v těhu a při kojení.Určitě to není důvod aby jsi přerušila kojení , ani ta teplota.
určitě koj, mimi dostane protilátky. já byla teď taky nemocná, pila sem čajíky s medem a citronem, v lékárně mi poradili pastylky Vincentka a preventan quatro,je to na bolest v krku a můžou to kojící (mě teda šíleně bolelo v krku). do nosu sem si stříkala olynth. a dokonce sem si 2x vzala i ibalgin, neb sem málem umřela od bolesti,ale vždy po kojení. a hodně pij a snaž se vypotit. mě hrozně pomolo si napustit horkou vanu,ale fakt horkou, dala sem si tam eukalyptovej olej a nahřála sem se, šupla do pyžama a vypotila sem a druhý den sem byla jak znovuzrozená.
Kojit bys naopak měla, ať má miminko protilátky.Na horečku určitě můžeš paralen
Já měla taky chřipku, horečky 39, bolelo mě v krku, chrchlák strašnej. Kojit musíš, protože se mimčo tak nenakazí, Adamovi nic nebylo. V lékárně se neptej, tam ti všechno zakážou. Já brala stoptussin na kašel, tantum verde na krk a několikrát denně panadol na tu horečku.
Já měla při kojení zánět průdušek s horečkama,brala jsem ATB a kojit jsme měla,právě proto,že jsem tím dodávala dítěti protilátky.Říkala mi to dětská doktorka.Jinak na kašel Ti poradí v lékárně,na rýmu mi hodně pomohla vincentka ve spreji a na teploty paralen,jak tady někdo píše ibalgin,tak to mi právě doktorka říkala,že bych neměla,tak nevím...A jednou jsem vlastně měla i absces v krku,tekl mi z toho hnis,což bylo vysoce nakažlivý a i tak jsem kojit měla,ale to jsem použíbala roušku na pusu,to mi řekli na ORL,ať je používám.Takže kojit určitě budeš moc,neboj!!!
Neplaš!!! Kojit mužeš až do 38,5horečky, takže na to máš ještě dost časuV lékarně toho proti kašli u těhotných je dost, neboj, doma si udělej cibuli s cukrem a po lžičkách ten srup pij. Neboj, kojit určitě nepřestaneš.
Kojit s nachlazenim muzes, kojeni mas ohrozeny az pri horecce. Pokud budes nachlazena, kup si v lekarne rousku, abys neprskala na miminko.Ruzny leky a tak: na krk priesnitz, na rymu nic, na kasel treba jitrocelovy syrup. Je toho vic na priridni bazi, ceho se bat nemusis.
@happy Nám v porodnici říkali,že kojit můžeme i při horečce.Jak by to mohlo ohrozit kojení?
@veverka77 Ja myslela, ze horecka je kontra pri kojeni, ale ted se docitam, ze ne. Takze beru zpet Akorat to mm bude asi teplejsi teda. Ale zkysnout snad nema jak
@happy Tak to jo
Kojit můžeš. Na kašel Jitrocelový sirup.
Kojit můžeš. Miminko tím vlastně získává protilátky. Na kašel nevím co můžeš, ale na teploty můžeš ibalgin.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40