banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

snad už se to blíží - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj holky tak asi před dvěma hodinama mi odešla hlenová zátka tak mám radost že už se rozhoupává .Zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jakej bude nález ale u holek jsem do dvou dnu porodila tak snad.Jinak vánoce jsme přežily celkem v klidu akorád to hrozně uteklo.Tak mi držte palečky at to přijde brzy taky na vás myslímpřeju krásnej zbytek vánoc a moře lásky
Ahojky,tak jak si dopadla u doktora,nebo už tě poslali rodit.Hlavně ať ti to dobře dopadne.Měj se hezky.Já jdu ve středu na kontrolu,tak uvidím co my řekne,kéž už by mě poslali do porodnice.
Moc držím palce a závidím. Mně už se to taky hrozně blíží, ale pořád nějak necítím, že by se něco mělo dít. Přeji, ať vše proběhne v pohodě a rychle a máš brzy prcka u sebe.
tak už to bude snad brzy :o)))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40