banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Smrad po spálenině - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem něco spálila v mikrovlnce a teď se nemůžu zbavit toho smradu. Vymyla jsem ji, zkusila jsem ocet, citronku, jar, dávám tam misku s mlékem, ale pořád to smrdí. Je to asi tím, že je tam připálený kousek nějaké součástky, ale nejde to vyměnit. Nevím, co s tím.
Zkusím to s tou citrónovou šťávou. Ještě jsem někde vyčetla, že prý pomáhá práše do pečiva.
do misky vymackat citron a nechat na nizky vykon do varu,pomaha toi na cisteni mikrovlnky
Ještě jako holka jsem spálila v mikrovlnce čokoládu. Hrozný smrad. Pomohlo až ohřátí pečeného kuřete.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40