banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Sme chorí - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ivánko dostal nejakú hnusnú vyrozu tak sme celú noc dávali dole horečku.Do toho začal nad ránomChudák malý.Teplotu už nemá asi mu zabral Coldrex,ale podráždil mu žaludekJa nosím rúško na ústach aby som nenakazila malé deti.Nejak ma škrábe v krku.Takže dnes sme doma.Bude sa variť a kurírovať a bolovať.Malý Mike mal ísť dnes prvý krát na hodinu do jasiel.Mal by to len raz do tt na dopoledne nech si zvyká na deti,ale zrušila som to.Nejak je chripková sezonaTak hezkej den
hezký den a brzké uzdravení
Přeji,ať je brzy lípHezký den
přeju brzké uzdravení, hezký den
Hezký den a přeji, aby bylo Ivánkovi už dobře.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40