banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Silvinka - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky furt myslím na tu Silvinku.Nejde mi to do hlavy.Nejste s ní někdo v bližším kontaktu?Přece musela mít nějakej důvod odejít beze slov a proč zrovna tady odtud?
Je pěkné,že na sebe všechny myslíme.A všimnem si,když se něco děje...Silvinka je bezva ženská a až jí bude líp určitě se sem vrátí! Těšíme se!!!!Ale taky Kathon se nějak vytratila.Nevíte někdo co s ní je?Co mimi a tak?
to jsem ráda,že se nestalo nic vážnýho a samozřejmně ji chápu a v ničem se vrtat nehodlám,až se bude cítit,tak se vrátí,přeji hodně sil aby to zvládla sama nad sebou
taky na silvu myslím, co se ji mohlo tak strašného stát, ale uvidíme a snad se brzo vrátí
odpočine si, a jistě se vrátí!
je dobře že je v pořádku. Docela mě to taky vyděsilo. Známe se něco přes rok přes PC a vím že je to fajn holka a má krásnou rodinu. Holky nechme ji ať se sama rozhodne. Stejně si myslím že se taky jednou rozloučím, ale určitě dám vědět.
já si taky myslím že bysme se do toho neměly montovat,aby sme ji tim neodradily...znám takový stavy a chápu ji dobře jen počkejme nenoupejme se ji v to....ono to přejde a až si bude chtit popovídat přijde.....vím to
@iecul přesně tak
Ahojky.Silva je v pořádku,dnes jsem si s ní psala email.Má krizi.Až se na to bude cítit tak se sem vrátí,nechce tady prej šířit negativní vlny-tak mi to napsala...
Mirko,ona si to přečte a pak až bude správný čas vrátí senesmíme být zvědavé ženské,jen jí chápejme beze slov

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40