banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

sex po potratu - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky. Tak už mám nějaký ten týden po šestinedělí, které jsem raději dodržela, abych neměla bolestivý sex, ale stejně mě to bolí a když to nebolí, tak nemůžu říct, že by to bylo právě příjemné. Jak jste na tom vy? Je to takhle normální?
Ahojky. To ti nedokáži říct, jestli je to normální. Já jsem problémy neměla. Teď jsem byla u doktorky, že mám bolesti. Nic mi nenašla a naznačila mi, že jsem si to vsugerovala díky tomu, že jsem přišla o mimi. Dost mě to naštvalo. Člověk se bojí, aby byl fit a mohl plánovat další mimi a ona z vás udělá \"blbce\". Nakonec mi zjistili, že mám zánět moč. měchýře, což jsem někde četla, že se to po potratu může objevit.Věřím, že při bolesti to není nějak příjemný!! Tak ať si brzo fit a začneš plánovat mimi my už začneme v květnu,tak se těším!! papa
Já teď asi mám psychický blok s otěhotněním, ale nadržená jsem dost a stejně to bolí.
Musím se přiznat že u nás žádně šestinedělí nebylo,maximálně 2 týdny,a to jsem měla co dělat aby to manža aspoň ty 2 týdny vydržel,a ty myšlenky a vzpomínky sice bolí,ale bez sexu to taky nejde
Ahojky, ono je taky možné, že máš nějaký psychický blok a proto tě to bolí. Doktor mi taky řekl, že můžu mít po potratu blok otěhotnět. Já byla tedy po šestinedělí s prominutím tak nadržená, že jsem si to užila.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40