banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

šestinedělí - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky,jak dlouho po skončení šestinedělí jste šly na kontrolu na gyndu?Mně skončilo 17.7. a sestřička mě objednala až 20.8.,zdá se mi to dlouho.Jak jste to měly s očistkama?3 dny před skončením šesti..jsem je měla hnědo žlutý pak jen žlutý a hned zase špinění pak větší špinění jako na začátku menstruace tak Vám nevim....??????
holky moc děkuju za rady
Ja jsem tam zavolala uz tyden predem, takze me objednali asi den po skonceni sestinedeli.Myslim si,ze by se to melo zvladnout max do tech 8 tydnu po porodu, tak se s ni zkus domluvit jestli ma volno.Obzvlast kdybys potrebovala napsat antikoncepci, tak je to taky dost dulezity. Ocistky jsem mela take dlouho nahnedle a pak do zluta tak par dni i jeste po sestinedeli. Je mozny, pokud spinis,ze uz jakoby dostavas menstruaci?..To oni ti vse povedi ..
Mě to ke konci všechno ohledně očistků skončilo,ale 13. den po porodu jsem dostala ATB na zánět,tak to možná bylo tím? Na gyndu jsem šla později než ty,myslím tak do 3 měsíce po porodu,dříve jsem to nestíhala
Ahojky ja jsem volala na gyndu tyden po sestinedeli a sestricka rikala ze mam prijit,ze sestinedelky maji prednost.tak jsem tam hned te den sla a hned me vzala:-)
ahoj já po druhém děcku měla skoro to samé jen jsem potom začala víc a víc špinit až krvácet tak jsem tam došla že to mám tak a tak a hned mě vzala na kontrolu.tak to zkus zajdi tam a vysvětli jí to snad tě taky vezme hned.( na kontrolu po šestinedělí jsem měla jít taky až po 12 týdnech dle objednání)
Ahojky ja mam treti tyden sestinedeli a myslim ze to ma kazdy jinak.Ja ani nevim ze mam nejake sestinedeli mam to tak slabe spis spineni takove do hneda...A s tim doktorem neni to proto ze nemaji drive volno??jestli nema treba taky nejakou dovolenou??

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40