banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ach jooo vytahla jsem svoje stolet stary plavky vypadam vnic... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ach jooo vytahla jsem svoje stolet stary plavky vypadam vnich jak debil a to moje sveseny brichotak prece nemuzu jit na bazen a mam po nalade!!!!!pomooooc holky fakt je to hrozny!!!
Chi, o tom mi povídej, já si je prvně zkusila včera a málem jsem to obrečela. A ještě mi nad kalhotkama kouká ta hnusná křivá jizva A to jsem s ní chodila na laser Prsa se ztratila a břicho přibylo Letos se budu koupat jen na zahradě a s Tobíškem na plavání-řešení alespoň pro letošek
hele, ja ted chodim na bazen v plavkach, co jsem kupovala jako netehotna a stihla. Prsa mi to kryje jen tak tak, pupek mi z toho leze, no vypadam jak socka. Ale nove kupovat nebudu, to mi nestoji za to.Nejhezci postavu delaji sportovni, sice jsou drahe, ale ja si je dopreju za porod. v tom je krasnej kazdy.
já se v plavkách nemohla vidět nikdy...a na bazén můžu leda, když tam jsou samý jen úplně cizí lidi, ty si mě předpokládám vůbec nevšímaj (a když jo, je mi to fuk). asi to chce na to nemyslet a snažit se být v pohodě.ostatně, říká se, ženská bez břucha je jak hrnec bez ucha
Kdyby to šlo, tak bych ti ráda pomohla, ale třeba si to jen namlouváš, že v tom vypadáš špatně.
Najed si na webovky nějakého bazenu.U nás v ov třeba Sareza.Tam jsou web kamery nebo fotky a koukní co za příšery lezou do bazenu a neřeší to!!!!Fakt ti lidi jsou štastní,že si zaplavou,popřípadě léto užijou u vody a na postavu si nikdo nevzpomene.U vody v plavkách a s mokrýma hlava jsme si všichni rovni.Neřeš to a hurá na bazen.
@Honafa ach jo mam plavky na sobe po prve od porodu a fakt nechapu ve spodnim pradle mi to nejak divny nepripadlo ani jsem se teda nezkoumala a hlavne me vtom videl jen chlap....nejhorsi je ze tam bude i kamos kterymu jsem se vzdycky moc libila a porbehl nejakej malej flirtik a ted me uvidi a zhrozi se
@VENYSEK Chlapum je tohle uplně jedno.Horší je kámoška co ti upřimně (v uvozovkách)řekne co nechceš slyšet.
@Honafa si to tak myslela ze ted to ctu znovu!!!!jsem pako
@Honafa ale zas kamoska by mela rict treba vypadas vtom hrozne vem si neco jinyho ne???pokud je to teda pravda ze tak clovek vypada.
@VENYSEK PS:flirtik nemyslim sexjen pro upresneni

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40