banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

rychla rada - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
potrebuji se nutne setkat se znamou,pracovne,ale jeji dcera ma spalovou anginu,uz 2 dny bere atb, to je asi jeste porad nakazliva ze jo??ja,ze elli je pod atb take a ottik nic nechytil,ale bojim se aby prave nechytl od zname...protoze bychom se museli potkat i s detma
já bych to asi neriskovala.Na druhou stranu, když měl Vojta spálovou anginu, Ádě byly dva měsíce a nechytla to.
já bych se bála a asi to odložila
rika se,ze 24 hod po nasazeni atb uz neni dite infekcni..ale stejne pokud ma Elli atb a ma oslabeny imun.rezim,radsi bych alespon ji nevystavovala nebezpeci.je blby,jeslti se musite setkat nutne a ty nemas hlidani,ale radeji bych to odlozila pokud to jen trochu jde.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40